1. این مرکز بدلیل رعایت مسائل امنیتی و در نظر گرفتن حقوق مالکان و خریدارن دامنه، قوانینی را برای تالار بورس در نظر گرفته است و کلیه کسانی که در این تالار به تجارت مشغول میباشند موظف به رعایت آن هستند و تحت هیچ شرایطی استثناء وجود ندارد.
 2.   مسئولیت ما فراهم کردن زیرساخت و امکانات لازم در سایت، جهت تجارت دامنه های فارسی و انگلیسی برای مالکان میباشد و زمان فروش دامنه بستگی به سیاستهای مالک در قیمت گذاری دامنه و روشهای موازی در فروش و بازاریابی دارد.  
 3. مالکان دامنه های عرضه شده در تالار بورس، نباید برای دامنه خود آدرس Forwarding تعریف نمایند، در غیر اینصورت (حتی برای یکبار) دامنه آنها از تالار بورس حذف خواهد شد.
 4. برای فعالکردن دامنه در تالار بورس بایید پس از ورود به حساب کاربری خود و از منو سمت راست به قسمت دامنه های من رفته و بر روی دکمه "فروش دامنه" کلیک نمایید.
 5. مالکان باید دامنه خود را به همراه قیمت پیشنهادی منطقی، برای فروش در تالار بورس تنظیم نمایند. منطقی بودن قیمت و تناسب آن با بازار تجاری ایران در زمان فروش تاثیر مستقیم دارد.
 6. مالکان میتوانند دامنه خود را با یک توضیح به تالار بورس بفرستند. لازم به ذکر است در این توضیحات نباید هیچگونه اطلاعات تماسی یا ارتباطی از شخص مالک قید گردد. در صورت مشاهده دسترسی کاربر به قسمت تالار بورس بسته خواهد شد.
 7.  در صورت فروش دامنه در خارج از تالار بورس با قیمت پایین تر از قیمت پیشنهادی در تالار بورس، کلیه سرویسها و امتیازات تعلق گرفته از طرف مرکز معلق خواهد شد، اما مالکیت دامنه در اختیار مالک باقی خواهد ماند و امکان فعالیت جداگانه بازاریابی و فروش بصورت شخصی را خواهد داشت و در صورت فروش، عملیات انتقال دامنه بصورت رایگان توسط مرکز انجام خواهد گرفت.
 8.    در صورت خرید دامنه از تالار بورس، دامنه بصورت اتوماتیک از پنل فروشنده حذف و در پنل خریدار فعال میگردد و امکان برگشت این عملیات وجود ندارد.
 9.  کمیسیون مرکز از بابت فروش هر دامنه، 20% از کل مبلـــغ فروش میباشد .
 10. در صورتیکه مالک شخصا، نسبت به عملیات بازاریابی و فروش اقدام نماید هیچ گونه مسئولیتی متوجه مرکز نمیباشد.
 11. هرگونه استفاده غیرمجــاز از دامنه که مخل قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران باشد، موجب بسته شدن دامنه میگردد و تا زمان اعلام مراجع قضایی و پرداخت خسارتهای وارده به مرکز، دسترسی به پنل کاربری امکانپذیر نخواهد بود.
 12. اصالت مالکیت دامنه های عرضه شده در تالار بورس، توسط کارشناسان مرکز بررسی و تایید گردیده است.
 13.  انتقال دامنه های خریداری شده در تالار بورس توسط مرکز تضمیــــن میگردد.
 14.  ترانسفر داخلی رایگـــان کلیه دامنه ها برای مالکان، در هر زمانی توسط مرکز ضمانت میگردد.
 15. اطلاعات فردی و شخصی مالکان دامنه، نزد مرکز بصورت محرمانه آرشیو میگردد و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.
 16. کلیه خدمات در تالار بورس بصورت آنلاین ارائه میگردد، جهت طرح هرگونه سئوال از بخش تیکــــت استفاده نمایید.